Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Tepebaşı Tüm Metal ve Hurda Alımı

Tepebaşı Tüm Metal ve Hurda Alımı

Eskişehir’de bulunan depomuzda hizmet veriyoruz. İlçeler, Semtler, Mahalleler, Caddeler, Sokaklar arasındaki herhangi bir yerden bizi arayıp satılık hurda malzeme var demeniz yeterlidir. Konumunuzu bize gönderdiğinizde en kısa sürede hurdanızı satmış, paranızı cebinize koymuş olacağınızı garanti ederiz. Eskiden olduğu gibi hurdanızı getirmenizi istemiyoruz.

Tüm Eskişehir ve ilçeleri ile yakın bölgelere hizmet veren bir altyapı oluşturduk. Güvenilir, profesyonel, deneyimli ekiplerle bildirdiğiniz adresten alım gerçekleştiriyoruz.

Metal ve hurda fiyatları günlük olarak değiştiği için Erarslan Metal bu duruma göre fiyatlandırmalar yapmaktadır. Her koşulda 2022 güncel hurda fiyatları kg fiyatı için en yüksek fiyatı veren tek firma Erarslan Metal’dır. Üstelik firmamız, böyle bir günlük fiyat listesine sahip olan nadir firmalardandır. Bütün bu özellikler ise kalitemizi ve müşterilerimize verdiğimiz güven ve değeri yansıtmaktadır.

www.erarslanmetal.com Size En yakın hurda malzemesi satacağınız firmadır.

Tepebaşı’da tüm metal ve hurda alan firmalar içerisindeki en güvenli firma olarak hizmetinizdeyiz. Kazanırken kazandırmayı amaçlayan prensiplerimiz doğrultusunda hizmet için buradayız. Fazla kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak. Neden zaman kaybediyorsunuz? Acele ederek avantajlı fiyatlardan yararlanın. Kullanmadığınız ve satacağınız malzemeleriniz için adresinize ekipimizi gönderiyoruz.

Tepebaşı’da size en yakın hurda malzemeleri alan firmamızı hemen arayabilirsiniz!

Tepebaşı’da hurdacı telefon numarası arayanlar. 

Firmamıza ait 0 535 879 85 92 numaramızı rahatlıkla arayabilirsiniz.

ANINDA NAKİT ÖDEME

Tepebaşı’da hurda alan yerler arayan herkesin hizmetindeyiz. Yerinde nakit ödemeyle alım gerçekleştiriyoruz. Adrese gelen hurdacı firmalar içerisindeyiz.

YERİNDEN HURDA ALIMI

Tepebaşı’da kapıdan hurda alanlar içerisindeyiz ilimizin neresinde olursanız olun oraya, kapınıza kadar geliyoruz. Tamamen güvenli bir şekilde ürününüzü değerinde bizlere satabilirsiniz.

GÜNCEL HURDACI FİYATLARI

Tepebaşı’da en yüksek ve güncel fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Zarar etmek istemiyorsanız bizden fiyat almadan malzemenizi satmayın.

Hurda Demir Alımı

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası, Enjeksiyon kalıbı, tampon, kaput, kaporta, disk

Hurda Bakır Alımı

Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı

Hurda Alüminyum Alımı

Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Hurda Ofset Alüminyum Matbaa Kalıbı, Hurda Alüminyum Jant, Piston, Alüminyum Kutu (Kola Kutusu), Ayakkabı Kalıpları

Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), imalat artığı, hurda sarı çubuk, Araba Radyatörü, Gemi (yat, tekne) pervanesi, zamak ve antimon hurdaları.

Hurda Kablo Alımı

Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)

Hurda Paslanmaz Çeşitleri Alımı

304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz (krom) kalite hurdaları, Lehim, Kalay

Hurda Akü Alımı

Sulu Akü, Kuru Akü, Jel Akü, Araç aküleri, akülü araba, tekerlekli sandalye aküleri, ups aküsü, forklift aküleri

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı (Cami, hamam, kubbe, minare sökümü hurda kurşunlar)

Bina Yıkım Hurdası

Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası, kentsel dönüşüm hurdası alımı ev, fabrika yıkım ve söküm hizmeti, Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı

Diğer Aldığımız Hurda Çeşitleri

Kalorifer Kazanı Hurdası (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı, Tamirhane Hurdası Oto Araba,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Ekovat, Bronz, Torna Elmas Ucu, Nikel, Çinko Regülatör, Kombi Hurdası, Palet (Plastik – Ahşap) , Klima Hurdası, Akü Şarj Cihazı, Redresör Hurdası, LCD Monitör, LCD Ekran, LCD Televizyon, Led Televizyon, Elektrik Süpürgesi Motoru, Hurda Pimapen Pencere, Elektronk Kartlar, Fotokopi Makinaları, Lazer Printer Makinaları, Yazıcılar, Klima Motoru Hurdası, hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, balans hurdası, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, hurda çatı makası, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, buzdolabı motoru, kalorifer borusu, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, enjeksiyon makinası, pres, torna, tüp sarı sibop, ekskavatör, hurda kırma makinası, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, plastikler, pet, karton, kağıt, hurda araç, pet şişirme makinesi, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, hurda kablo kanalları matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, çatı paneli, defolu çatı sacı, Hurda soğuk hava deposu, soğuk hava panelleri, enjeksiyon makinası, balyalama presi, sanayi tipi yük rafları, plastik makina rulmanları, baskı rulmanları, granul çekme rulmanları, şanzıman rulmanları, baklava sac, baklavalı sac, kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, röntgen hurdası alımı, ambalaj hurdası, izabe hurdası, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, alüminyum jant ve imalat artıklarını satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Firmamıza ait 0 535 879 85 92 numaramızı rahatlıkla arayabilirsiniz.