Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Alüminyum Hurdası Alınır

Alüminyum Hurdası Alınır

Alüminyum hurdası değerli hurdalar arasındadır. Hurda alüminyum ne kadar eder sorusuna kesin bir cevap verilemez. Hurda alüminyum alan hurdacı firmamıza göre alüminyum profil ile alüminyum kablo fiyatları birbirinden farklıdır. Bir kaç yıl önce açılan hurda alüminyum borsası tarafından yapılan açıklama baya fazla malzemeye ihtiyaç olunacağı yönündedir. Bu durumda alüminyum kg fiyatı 2021 yılında daha da yükselecek gibi gözükmektedir.

Alüminyum, özellikle araba ve uçak sanayisi içerisinde bolca kullanılmaktadır. Ek olarak çoğu fabrikalarda da alüminyumun kullanımı rahatlıkla görülmektedir. Bu açıdan alüminyumun kullanım alanları oldukça fazladır. Kullanım alanlarının geniş olması, hurda alüminyum alımı işlemlerini daha önemli hale getirmiştir. Sonuç olarak hurda olarak alınan maddeler geri dönüştürülerek tekrar sektörlere kazandırılmaktadır. Hurda alüminyum geri dönüşümü ise uçak, araba ve diğer sanayi sektörleri açısından önem arz etmektedir. Firmamız da hizmet bölgeleri içerisinde hurda alüminyum alımı yapmaya özen göstermektedir.

Erarslan Metal – Hurda alımlarında hiçbir miktar sınırlaması koymamaktadır. Kısacası, firmamız her miktardan hurdayı kısa süre içerisinde başarıyla almaktadır. Aynı şekilde hurda alüminyum alımında da miktarı önemsemeyen firmamız, her hurdanıza en yüksek fiyatı vermektedir. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum talaş gibi hurdalar alüminyum sınıfına girmektedir. Sayılan bu türler kendilerine özgü özellikleri ile öne çıkmaktadırlar. Dolayısıyla bu türlerin kullanım alanları da birbirinden farklıdır. Aynı zamanda sayılmış olan bu türlerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Firmamız, 2021 hurda alüminyum fiyatları baz alınarak olabilecek en yüksek fiyattan alımları yapmaktadır. Bu durum firmamızın kalitesini de bir kez daha kanıtlar niteliktedir. Eşit olarak hizmetlerini müşterilerine sunan firmamız, her müşterisinin hurda satışından maksimum ücreti almasını amaçlamaktadır.

Eskişehir İli içinde Alüminyum Hurdası Alınır, 

Alpu İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Beylikova İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Çifteler İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Günyüzü İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Han İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
İnönü İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Mahmudiye İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Mihalgazi İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Mihalıççık İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Odunpazarı İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Sarıcakaya İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Seyitgazi İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Sivrihisar İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,
Tepebaşı İlçesinde Alüminyum Hurdası Alınır,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…