Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Akü Alımı

Hurda Akü Alımı

Hurda akü fiyatları bilgisi almak nedeniyle hemen bizi arayın. Hurda akü alımı yapan firmamız hurda akü alan yerler içinde en yüksek fiyat avantajı sunmaktadır. Hurda akü fiyatları piyasadaki talebe göre değişiklik göstermektedir. Hurda akü nereye satılır diye düşünmenize gerek yok. Kuru ve sulu akü hurdası alınır. Her türlü hurda akü alımı yapıyoruz.

Hurda nikel başlığımızda da belirtildiği üzere akünün temel malzemesi nikeldir. En az hurda nikelin geri dönüşümü kadar, hurda akünün geri dönüşümü de önemlidir. Çünkü hurda akü, başlı başına bir hammadde deposudur. Bir hurda akünün geri dönüştürülmesi, akü üretiminde büyük bir katkı sağlamaktadır. Aküler çoğunlukla uzun ömürlü olmasıyla bilinmektedir. Yanlış kullanım veya sıkı kullanım sonucunda ise akülerin hurda durumuna gelmesi oldukça muhtemeldir. Dolayısıyla akü kullanımında dikkat edilmelidir.

Hurda akü alan yerler oldukça fazladır. Her hurdacı ise kendilerine göre en yüksek fiyattan alım yapmaktadır. Çünkü her hurdacının alım gücü aynı değildir. Her firma, gücünün elverdiği kadarıyla alım yapmaktadır. Bu anlamda her hurdacının toplu hurda akü alımı yapması beklenemez bir durumdur. Nitekim firmamız, başarılı toplu alımlarıyla yine kalitesini göstermiştir. Hurda sulu akü, hurda kuru akü, hurda küçük akü gibi türlerin alımını toplu bir şekilde yapabilen firmamız, bu hurdalar için de sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır.

Eskişehir İli içinde Hurda Akü Alımı, 

Alpu İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Beylikova İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Çifteler İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Günyüzü İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Han İlçesinde Hurda Akü Alımı,
İnönü İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Akü Alımı,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Akü Alımı,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…