Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hakkımızda

Erarslan Metal

Erarslan Metal, Hurdacılık, Eskişehir’in tüm semt, mahalle ve ilçelerinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Eskişehir ve ilçelerin’de her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.
Erarslan Metal 0-535-879-85-92 Hemen bize ulaşın.
Eskişehir ve ilçelerinde ERARSLAN METAL, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında yaparak müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur.
Erarslan Metal‘ın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.
Erarslan Metal Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.
Erarslan Metal, hurda sektöründe öncü olarak kabul edilebilecek bir hurda alım firması durumundadır. Bundan dolayı firmamız, müşterilerin tercihlerinde her zaman ilk sıralarda olmuştur. Hurda alım firması olarak akla gelebilecek bütün hurdaları almaktadır. Bu durum firmamızın müşteri mağduriyetini önemsediğinin de bir kanıtıdır. Kaliteli hizmet, her hurdacı firması tarafından sunulamayan bir özelliktir. Bu açıdan bakıldığında kaliteli hizmet sunan her hurdacı, en çok tercih edilen hurdacıların başında gelmektedir.
Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.
Erarslan Metal Hurdacılık, hurda alım firması da kaliteden asla ödün vermeyen firmalar arasındadır. Dolayısıyla firmamızın herkes tarafından tercih edilmesi de oldukça olağan bir durumdur. Firmamız tarafından sunulan her türlü hizmet belirli kalite standartlarına göre sunulmaktadır. Böylelikle daha kaliteli bir hurda alım hizmetinin de önünü açmıştır. Kaliteden vazgeçmeyen kişilerin tercihi olan profesyonel hurda alım firmamız, kaliteli hizmetine devam edecektir.