Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Sarı Pirinç Alınır

Hurda Sarı Pirinç Alınır

Hurda sarı halk dilinde çok bilinse de sarı pirinç hurdası olarak adlandırılmaktadır. Hurda sarı fiyatı malzeme içerisinde bulunan bakır oranına göre değişkenlik göstermektedir. Sarı Pirinç Hurdası Hurda sarı pirinç içerdiği bakır hurdası sebebiyle değerli alaşımlar arasındadır. Ancak hurda sarı pirinç alan hurdacı fiyatı belirlenirken içindeki bakır oranı dikkate alınmaktadır.

Sarı maddesi, iyi bir alaşım olması sebebi ile her sektör tarafından kullanılabilmektedir. Dekorasyondan üretim sanayisine kadar çoğu alanda kullanılan sarıların geri dönüşümü de bu oranda önemlidir. Çünkü, hiçbir fabrika fazladan hammadde kullanımı yapmak istememektedir. Bu anlamda çoğu fabrika, geri dönüştürülmüş hurda sarıları kullanmaktadır. Firmamız, hurda sarının geri dönüşümüne büyük katkılar sağlamaktadır. Bunun en büyük kanıtı ise firmamızın yüksek tonajlı hurda sarı alımı yapmasıdır. Yüksek tonajlı alımlar, geri dönüşüme ve fabrikalara daha yüksek katkılar vermektedir. Dolayısıyla her hurda alım firması, bütçesi elverdiği kadarıyla yüksek tonajlı hurda sarı alımı yapmalıdır.

Sarının her alanda kullanılabildiği yukarıda da belirtilmektedir. Bu anlamda sarının çok sayıda türü bulunması da normal bir durumdur. Hurda sarı türleri de böylelikle çeşitlilik göstermektedir. Erarslan Metal – Hurda, aşağıda belirtecek olduğumuz türlerin alımını da eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Kısacası firmamız, hiçbir şekilde hurda ayrımı yapmamakta ve her hurdanın alımına özen göstermektedir. Hurda sarı araiş, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş, hurda sarı çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi alt türler vardır. Hurdacı firmaları, bu türlerin alımına da özen göstermelidir. Sonuç olarak her hurda sarı türü, farklı bir sektöre yarar sağlamaktadır. Firmamız da bu türlerin alımını hassasiyetle gerçekleştirmekte ve bütün sektörlere katkı vermektedir.

Eskişehir İli içinde Hurda Sarı Pirinç Alınır, 

Alpu İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Beylikova İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Çifteler İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Günyüzü İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Han İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
İnönü İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Sarı Pirinç Alınır,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…