Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Nikel Alımı

Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel nasıl anlaşılır? Hurda nikel nerede bulunur? Tüm bu soruları cevaplamakta zorlanan çalışanlar piyasada kol gezerken nikel hurdası satarken zarar edebilirsiniz. Hurda nikel alım satımı bizim için sıradan bir iştir. Hurda nikel fiyatları hakkında bilgi almak ve nikel hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değerli hurdalar arasında bulunan nikel hurda malzemelere peşin ödeme yapıyoruz.

Nikel kullanımı özellikle kesici ve delici aletlerde görülmektedir. Bunun yanı sıra nikelin kullanım alanlarından bir tanesi de otomotiv sektörüdür. Bu sektörler içerisinde nikelin kullanımı oldukça normaldir. Çünkü, nikel hem oldukça dayanıklı hem de paslanmaz bir maddedir. Bu açıdan nikel maddesinin bu sektörlerde kullanılması oldukça olası bir durumdur. Hurda nikel en pahalı hurda türleri arasındadır. Dolayısıyla her hurdacı firmasının toplu hurda nikel alımı yapması beklenememektedir. Yalnızca Erarslan Metal – Hurda firmamız gibi büyük firmalar toplu hurda nikel alımı yapabilmektedir. Bu da firmamızın en büyük artılarındandır. Her hurdayı en yüksek fiyat üzerinden almayı hedefleyen firmamız, hurda nikeli de maksimum fiyat üzerinden almaktadır.

Hurda alımından hurda tartımına kadar gerçekleştirilen her işlem müşterilerimizin kontrolü dahilinde gerçekleşmektedir. Bu da firmamızın güvenilirliğinin en büyük kanıtıdır. Hurda nikel; hurda %95-99 şablon nikel, hurda anot nikel, hurda nikel çapağı gibi türlere sahiptir. Bu türler de firmamızca en yüksek fiyat üzerinden alınmaktadır. Toplu hurda nikel alımı yapan firmaların hiçbiri bizim gibi en yüksek fiyattan alamamaktadır. Böylelikle firmamız, kalitenin ve memnuniyetin tek adresi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Eskişehir İli içinde Hurda Nikel Alımı, 

Alpu İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Beylikova İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Çifteler İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Günyüzü İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Han İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
İnönü İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Nikel Alımı,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Nikel Alımı,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…