Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kurşun Alımı

Hurda kurşun alan hurdacı firma hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor. Kurşun hurda fiyatı listemizden kolaylıkla takip edilebilirken, hurda kurşun satışı yapacak herkese peşin ödeme yapıyoruz. Satılık kurşun hurdası olanların irtibata geçmelerini rica ediyoruz. Hurdalar arasında oldukça değerli konumda olan hurda kurşun alan hurdacı ve geridönüşüm firmasıyız. Tek yapmanız gerekenin bize ulaşmak olduğunu hatırlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Arayın hemen gelelim!

Kurşunun ana kullanım alanlarından birisi hiç şüphesiz akü üretimidir. Akü üretiminde kurşun kullanımı oldukça yoğundur. Dolayısıyla kurşun hurdasının geri dönüşümü de bu oranda önemli bir durum haline gelmiştir. Hali hazırda bütün hurdacı firmaları, hurda kurşunun geri dönüşümüne büyük katkılar vermektedir. Bu açıdan her hurdacı firması yüksek tonajlı hurda kurşun alımları gerçekleştirmektedir. Ek olarak kurşun, bazı kaplamaların içerisinde de hammadde olarak kullanılmaktadır. Hurda kurşun, kullanım alanı çok geniş olmamasına karşın yine de geri dönüştürülmesi gereken bir hurda türüdür. Bütün geri dönüşüm firmaları da hurda kurşunun geri dönüştürülmesine özen göstermelidir.

Hurda kurşunun bilinen az sayıda türü mevcuttur. Bu türlerin kullanım alanları ise sınırlıdır. Hurda kurşun, ortalama değerde bir hurda türüdür. Böyle düşünüldüğünde her hurda alım firması hurda kurşunun alımını rahatlıkla yapabilmektedir. Hurda levha kurşun, hurda çatı minare söküm kurşun gibi türler hurda kurşun sınıfına girmektedir. Söz konusu hurda kurşun türlerinin fiyatları da birbirine yakındır. Firmamız, her türlü elinizde bulunan hurda kurşunların alımını yapabilecek en kaliteli hurdacı firmasıdır. Web sitemizden gerekli bilgiler alınabileceği gibi, iletişim numaralarımızdan da gerekli bilgiler kolaylıkla alınabilmektedir.

Eskişehir İli içinde Hurda Kurşun Alımı, 

Alpu İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Beylikova İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Çifteler İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Günyüzü İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Han İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
İnönü İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Kurşun Alımı,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…