Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Krom Alımı

Hurda Krom Alımı

Hurda krom fiyatları 2021 yılında da yükselmeye devam ediyor. Krom kilo fiyatı ne kadar merak edenler bizi hemen arayabilirsiniz. Krom hurdası değerli madenler arasındadır. Hurda krom alan hurdacı kromun kilosu ne kadar öğrenmek amacı ile bizimle iletişime geçiniz. Hurda krom kg fiyatı piyasalardaki dalgalanmalar sebebiyle saatlik bazda değişmektedir. Krom Tank alınır. Sökülen fabrikalardan ucuza krom tank ihtiyacınızı karşılarız.

Krom, kimya sektörü içerisinde sıkça kullanılan bir maddedir. Bunun yanı sıra döküm sanayisinde ve bazı ev eşyaların yapımında da krom kullanımı görülmektedir. Bu durum, kromun kullanım alanlarının yaygın olduğunu göstermektedir. Bazı sektörler içerisinde ham krom kullanılırken, bazı sektörler içerisinde de işlenmiş krom kullanılmaktadır. Bu da sektörler arasında kullanılan kromların çeşitliliğine sebep olmuştur. Bu açıdan bakıldığında hurda krom çeşitleri de oldukça fazladır. Neredeyse bütün hurdacı firmaları bu krom çeşitlerini başarılı bir şekilde almaktadır. Ancak, çoğu krom hurda alan yerler firmamız gibi yüksek fiyattan hurda krom alımı yapamamaktadır. Bu avantajı sağlayabilmek için çok ciddi bir hurda gelirine sahip olunmalıdır. Çoğu firmanın küçük kârlarla bu işi yaptığı düşünülünce, firmaların bu avantajı sağlayamaması oldukça doğaldır. Yüksek fiyat için ise tercih edilebilecek tek hurdacı Erarslan Metal – Hurda alım firmamızdır.

Krom türlerinin fazla olması, hurda krom fiyatları içerisinde çeşitliliğe neden olmuştur. Öyle ki, hurda kromun fiyatları oldukça değişkendir. Bazı türlerin alım fiyatı ucuzken bazı türlerin alım fiyatı da pahalıdır. Firmamız da ucuz veya pahalı fark etmeksizin bu türleri almaktadır. Hurda krom; hurda paslanmaz 316 krom, hurda paslanmaz 310 krom, hurda paslanmaz 430 krom, hurda paslanmaz 201 krom, hurda paslanmaz 202 krom gibi türlere sahiptir. Ekstra olarak sayılamayan onlarca tür hurda krom da mevcuttur. Sayılan ve sayılamayan bütün hurda krom türleri firmamız tarafından gerekli profesyonellikte alınmaktadır.

Eskişehir İli içinde Hurda Krom Alımı, 

Alpu İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Beylikova İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Çifteler İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Günyüzü İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Han İlçesinde Hurda Krom Alımı,
İnönü İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Krom Alımı,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Krom Alımı,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…