Er Arslan Metal

Eskişehir ve çevre illerden tüm metal ve hurdalarınız yerinde gelip değerinde peşin olarak alınır.

 

0 535 879 85 92

info@erarslanmetal.com

Merkez / ESKİŞEHİR 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır borsası sayesinde yakından takip edilebilen bakır fiyatları sürekli güncel tutulmaktadır. Bakır hurdası piyasasında ki arz ve talebe göre sürekli değişkenlik gösteren fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak içinde bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatı vereceğimizden endişeniz olmasın. Bakır hurdası alınır. Hurda bakır alımı konusunda otuz yıldır hurda bakır alan hurdacı sektörünün öncüsüyüz.

Hurda bakır alımı da hurdacı firmaları arasında oldukça yoğundur. Tabii her firma kendi fiyatlarıyla hurda bakır alımı yapmaktadır. Sonuç olarak her hurdacının yüksek fiyattan alım yapması olası bir durum değildir. Herkes elinde bulunan hurda bakırları yüksek fiyattan satmak istemektedir. Bu konuda ise Erarslan Metal gibi hurda alım firmaları ön plana çıkmaktadır. Firmamız, az sayıda yüksek fiyattan hurda bakır alımı yapan hurdacılardan biridir. Uzun senelerden beri böyle hizmet veren firmamız, hiçbir şekilde verdiği hizmetin kalitesini düşürmemiştir. Hurda bakır, pahalı hurda türlerinin başında gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında özellikle yeni kurulmuş olan hurdacıların alım gücü, hurda bakır alımına yetmemektedir. Bu durum, her konuda profesyonel bir firmayla çalışılması gerekliliğini bizlere göstermektedir.

Hurda bakır; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, külçe bakır hurdası, TTR bakır hurdası, bakır talaş hurdası gibi alt türlere sahiptir. Sayılan türlerin alımı da hurda bakır alımı yapan firmalar tarafından yapılmaktadır. Her hurdacı kendine göre fiyatlar ayarladığından, yüksek fiyattan hurda bakır satmak sizin için öncelikli olmalıdır. Bu doğrultuda Erarslan Metal – Hurda kesinlikle tercih etmeniz gereken bir firmadır. Firmamız, hurda bakır ve diğer hurda çeşitlerini adresinizden almakta ve ödemeleri de anında yapmaktadır. Bu konumda firmamızın müşterilerine verdiği destek de anlaşılmaktadır. Adresten alımın yanında anında hurda alımı da yapan firmamız, bu anlamda zaman kaybının da önünü kesmektedir.

Eskişehir İli içinde Hurda Bakır Alım Satımı, 

Alpu İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Beylikova İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Çifteler İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Günyüzü İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Han İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
İnönü İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Mahmudiye İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Mihalgazi İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Mihalıççık İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Odunpazarı İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Sarıcakaya İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Seyitgazi İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Sivrihisar İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,
Tepebaşı İlçesinde Hurda Bakır Alım Satımı,

HEMEN BİZE ULAŞIN EN FİYAT TEKLİFİNİ ALIN…